O nás

Jsme malá rodinná firma fungující od roku 2009.

Zabýváme se výrobou medových elixírů, různých druhů medovin, medových vín a medových delikates.

Rádi plníme Vaše přání, a proto vyrábíme i medoviny a různé zakázkové výrobky dle Vašich přání.

V současné době vyrábíme pro různé města, hrady a zámky, šermířské společnosti a jiné..

Jsme malovýrobci a vše děláme poctivě a s láskou.

Najdete u nás:

Medové Elixíry, Medoviny, Medová vína, medové delikatesy, Lektvary , dárková balení


KAMENNÁ PRODEJNA - prodejní sklad

Tajemné Elixíry
Na Letišti 42
Bochoř

Otevírací dobu nemáme - zboží se dá vyzvednout pouze po telefonické dohodě! Tajemné elixíry léčí i probouzí vášeň

Potřebujete dáreček nebo chcete něco dobrého a zároveň i zdravého. Právě pro vás jsme v arealu bývalé Vitany na Průmyslové ulici 1 v Prostějově obchod s tajemnými elixíry. Za tajemstvím těchto nápojů stojí vynikající akátová medovina, která tvoří jejich základ. Ta je doplněna o směsi  bylin určujíci účinky elixírů na člověka. Tak v obchdků najdete Elixír Lásky, Mládí, Moudrosti a mnoho dalších...

Elixíry mohou pomoci vám i vašim blízkým. Jak toho docílit? Tak například Elixír Moudrosti v sobě obsahuje výtažek z Ginko Biloby, jejíž účinky na prokrvení lidského mozku jsou lékařsky ověřené. Všechny zvědavce pak svojí netypickou barvou zaujme například i Elixír Modrý pramen obsahující účinná a vývážená afrodisiaka pro muže i ženy. Stejně tak za ochutnání určitě stojí  Elixíry Magistra Kellyeho, Albrechta z Valdštejna, hraběte Dráculy a mnoho dalších.

To však není vše. I další výrobky v obchodě se točí kolem všestranného léku, kterým med bezesporu je. Tajemné ellixíry nabízí výběr z velké řady medovin. Najde se tu medovina bláznova, čertovská, malinová a další. K mání jsou zde i krémy vyrobené právě ze vzácného daru od včel.

Na Průmyslové ulici si zkrátka přijdou na své všichni i skuteční gurmáni, jejichž jazýčky si rádi smlsnou na neobvyklých chutích jako jsou speciální druhy vína a pálenek. Stejně jako v případě tajemných elixírů jsou i tyto nápoje v mnoha případech obestřeny tajemstvím, které si z generaci na generaci po staletí předávali mniši v uzavřených klášterech.

Ovšem jsou tu i výrobky docela jiného druhu. Každý, kdo bude mít chuť probudit ve svém partnerovi dosud nepoznanou vášeň, může využít některého z nabízených přírodních afrodisiak. Je známé, že chuť na milování probouzí i čokoláda, i těch tu najdete velké množství. Více informací se dozvíte na webových stránkách.